Лампа-лупа 3 дптр

970

грн.
Лампа-лупа UMS-L12-A 3D фото

В наличии

Rating: 3.7. From 6 votes. Show votes.
Please wait...

1325

грн.
Лампа-лупа Sigma 3D 80 фото

В наличии

Rating: 2.2. From 5 votes. Show votes.
Please wait...

795

грн.
Лампа-лупа LS-2014 LED(3+12-диоптрий) фото

В наличии

Rating: 3.0. From 3 votes. Show votes.
Please wait...

2535

грн.
Лампа-лупа CQ-6027 LED фото

В наличии

Rating: 2.5. From 11 votes. Show votes.
Please wait...

2800

грн.
Лампа-лупа CQ-6016 LED 3 диоптрии на штативе 5А фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

2592

грн.
Лампа-лупа 8066 3D фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1850

грн.
Лампа-лупа 8062 фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1238

грн.
Лампа-лупа Ever Light 207.05 3D фото

В наличии

Rating: 2.5. From 2 votes. Show votes.
Please wait...

Лампа-лупа на 3 діоптрії – незамінний прилад у косметології

Лампа-лупа на 3 діоптрії – це незамінний інструмент для будь-якого косметолога. Для процедур у косметології потрібне хороше, яскраве світло. Тому лампа-лупа може стати ідеальним помічником для майстра манікюру, татуювальника або ж лікаря-дерматолога. Також таку лампу можна використовувати вдома, для освітлення під час вишивання, проведення різних креслень та інших точних робіт.

Забезпечити освітлення інколи буває досить складно, адже потужні лампочки розжарювання шкодять зору, а тьмяне світло змушує напружувати очі і швидко призводить до втоми. Лампа-лупа забезпечує холодне рівномірне світло, без мерехтінь, від цього очі майстра не будуть утомлюватися навіть при тривалій роботі. У лампу вбудовано збільшувальне скло з підсвічуванням, яке дозволяє збільшувати зображення для виконання точних процедур.

Існує думка, що лінзи на три діоптрії збільшують зображення в 3 рази, на п’ять діоптрій в 5 разів тощо. Це не відповідає дійсності. Діоптрію визначає фокусна відстань від лінзи до певного об’єкту. Насправді збільшення лінзи на 3 діоптрії становить 1,75 разів. Цього достатньо, щоб майстер зміг точно розгледіти дрібні деталі пацієнта.

Ставайте професіоналом разом з lampalupa.com.ua, вибирайте найкраще обладнання для косметології!

Лампа-лупа 3 дптр фото 1

Лампа-лупа 3 дптр фото 2

Як вибрати лапу-лупу на 3 діоптрії?

Асортимент таких ламп буде задовольняти будь-які смаки, при цьому Ваша робота виконуватиметься з максимальною зручністю та комфортом.

При покупці лампи-лупи на 3 діоптрії варто звернути увагу на такі моменти:

 • Розмір віконця лампи. Це найбільш помітний і важливий параметр, адже від нього безпосередньо залежить комфорт та ефективність лампи.
  Великий діаметр віконця дозволить легше заглядати в лупу і краще бачити збільшене зображення. Але потрібно враховувати доступний робочий простір, щоб нічого не заважало і не обмежувало огляд.
 • Якість освітлення. Зазвичай діаметр лупи визначає освітлення, адже на великі лупи ставляться потужні освітлювальні прилади.
  Але таким чином лампа може нагріватися. Оптимальним варіантом буде прилад денного світла, який не буде грітися і шкодити зору.
 • Вид кріплення. Бувають лампи-лупи з кріпленням і зі штативом. Якщо передбачений штатив, то лампа мобільна, її можна переміщувати в будь-яку точку кабінету.
  Але для цього потрібно великий простір, адже лампа досить велика та важка. Хорошим варіантом буде освітлювальний прилад з кріпленням до столу, який дозволить заощадити місце.

Надійний постачальник ламп-луп на 3 діоптрії

Професійні, зручні і корисні лампи-лупи на 3 діоптрії можна замовити в інтернет-магазині «LampaLupa». У нас Ви отримаєте:

 • Вигідні ціни на всю продукцію.
 • Офіційну гарантію від виробника.
 • Швидку доставку в будь-яку точку країни.
 • Великий асортимент продукції, що відповідає будь-яким вимогам.
 • Індивідуальний підхід та якісний сервіс.

Лампа-лупа 3 дптр фото 5 Лампа-лупа 3 дптр фото 3Лампа-лупа 3 дптр фото 4

Більше не потрібно вирішувати проблему, де ж краще купити лампу-лупу. Ми надамо Вам найкращий товар відомих виробників. Досить сумніватися, придбайте якісне, професійне обладнання прямо зараз!

Оскільки яскравий промінь світла проектується безпосередньо на об'єкт, який збільшується, зіниця майстра не напружується. Лампа-лупа навпаки збереже Ваш зір при роботі з дрібними деталями.

Все це залежить від умов роботи майстра. Світлодіоди будуть служити набагато довше і мають більш яскраве світло, але вони чутливі до перепадів напруги електромережі. Галогенні лампи простіші в користуванні, але споживають трохи більше електроенергії.

Лінза на 3 діоптрії збільшує зображення в 1,75 раз. Цього вистачить, щоб розглянути дрібні деталі обличчя, зморшки або проблемні місця на шкірі. Під таким освітлювальним приладом на 3 діоптрії залишається більша відстань до об'єкта. Тому так буде простіше працювати.

Меню сайта