Лампи-лупи LED

2193

грн.
Лампа-лупа LED YM-510 фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

2657

грн.
Лампа-лупа LED BRIGHT Venko фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1270

грн.
Лампа-лупа 6017 Led 5D фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1950

грн.
Лампа-лупа 6017 LED 3D с регулировкой яркости фото

В наличии

Rating: 5.0. From 1 vote. Show votes.
Please wait...

1660

грн.
Лампа-лупа 6014 LED 5D фото

В наличии

Rating: 3.7. From 9 votes. Show votes.
Please wait...

1490

грн.
Лампа-лупа 6014 LED 3D фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1170

грн.
Лампа-лупа 2017 LED 3D фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

680

грн.
Лампа-лупа 2014R LED 3D фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

Професійна LED лампа – кращий помічник косметолога

Професійна led лампа лупа – необхідне обладнання для роботи косметологів, дерматологів і лікарів. Це незамінний прилад для процедур педикюру і манікюру, роботи зі шкірою. Лампа дозволяє виробляти багаторазове збільшення виділених ділянок шкіри. Таке обладнання полегшує і удосконалює своєчасну діагностику шкіри, дозволяє призначати профілактику і лікування дерматологічних проблем. З її допомогою косметолог має можливість досліджувати шкіру, визначає негативні зміни, які можуть з нею відбуватися. Після діагностики фахівець призначає сеанси лікувальних косметологічних процедур або застосування певних косметичних складів.

У будь-якому випадку такий прилад завжди буде необхідний для ретельного і детального дослідження. Адже якісне і яскраве освітлення – це запорука комфортної та успішної роботи з будь-яким клієнтом. Світловий потік від лампи може бути спрямований під будь-яким кутом, а збільшувальне скло дозволяє детально все розглянути і визначити не тільки загальний стан, але і найдрібніші проблемки. При цьому світло, що випромінюється лампою, не доставляє незручності в роботі, не псує зір. Можливе кріплення лампи в стільниці або до візка за допомогою струбцини, вона замовляється додатково.

Лампи можуть мати різні характеристики, вони мають значення в залежності від призначення. Лампи – лупи led можуть відрізнятися: потужністю світлодіодного підсвічування, якістю матеріалу, кількістю світлодіодів, відсутністю або наявністю штатива, наявністю зручних ручок і кріплень.

Лампы-лупы LED фото 1

Лампы-лупы LED фото 2

Краща лампа-лупа світлодіодна для роботи

Основний матеріал, з якого виготовляються лінзи для таких ламп – це високоякісне скло. Лінза обов’язково має захисну кришку, яка захищає її від пилу і пошкоджень при роботі. Світлодіодна лампа – лупа здатна працювати до 6 тисяч годин, не втрачаючи в якості освітлення. Металевий корпус захищає при падінні від тріщин.

Важлива характеристика – споживана потужність лампи. Для живлення такого приладу досить усього лише 5 Вт потужності. Кількість спожитої енергії залежить від конфігурації самої лампи – 3 або 5 діоптрій. Коліщатка дозволяють вільно пересувати лампу по кабінету і ставити в потрібне положення.

Важливий критерій якісної лампи – надійні і точні механізми, що не розхитуються. Такий прилад може служити кілька років. Краща лампа-лупа водити, купити яку необхідно для роботи, продається в нашому спеціалізованому магазині на сайті lampalupa.com.ua.

Світлодіодні лампи для косметології

Де продається лампа-лупа світлодіодна? Придбати цей прилад найкраще в спеціалізованому інтернет магазині LampaLupa. Ми пропонуємо великий асортимент високоякісної техніки для косметологічних і медичних кабінетів. Продукція має всі гігієнічні і медичні сертифікати, які підтверджують якість та точність апаратури. Професійні консультанти готові відповісти на будь-які питання, а також надати детальну інформацію щодо експлуатації обладнання. У Вас не виникне проблем при використанні такого обладнання.

Ми гарантуємо швидку доставку і допомогу при установці. Дзеркало зі світлодіодами стане Вашим кращим помічником і другом в роботі. Магазин LampaLupa є перевіреним постачальником професійного косметологічного обладнання, у нас Ви завжди можете замовити необхідну модель світлодіодної лампи.

Більшість фахівців однозначно вибирають лампи, так як вони зручні, мобільні. Відчутний плюс, який можуть оцінити тільки ті, хто протягом кількох годин поспіль працює зі шкірою пацієнта, – відсутність дискомфорту в області перенісся, який часто супроводжує застосування громіздких окулярів.

Світлодіодні лампи відрізняються своєю потужністю та зручністю в експлуатації. Світлодіоди в кількості 50 – 60 штук забезпечують хорошу якість освітлення і наближення для успішної роботи. Майстер має можливість встановити необхідну ступінь наближення, щоб враховувати найменші нюанси роботи.

Вибір необхідного обладнання залежить від характеру роботи. Найбільш популярними є лампи з лінзами від трьох до п'яти діоптрій. Це ідеальний вибір для косметичного салону або кабінету.?

Меню сайта