Лампи з вапоризатором

0

грн.
Лампа-лупа с вапоризатором F-900E фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1920

грн.
Лампа лупа с вапоризатором D601/1001 фото

В наличии

Rating: 2.5. From 2 votes. Show votes.
Please wait...

5467

грн.
Лампа-лупа с вапоризатором 2001А фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

4080

грн.
Лампа-лупа с вапоризатором JY-200 фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

5489

грн.
Лампа-лупа с вапоризатором 707 фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

Потужна лампа-лупа з вапоризатором

Лампа-лупа з вапоризатором – ідеальне пристосування для активної роботи зі шкірою клієнта під збільшенням. На сьогодні багато косметологівпрацюють з цим унікальним приладом. Лампа має збільшувальне скло з діоптріями, яке дозволяє значно збільшувати і наближати шкіру, вільно працювати з косметичними препаратами. Лампа може збільшувати на 3 або 5 діоптрій. Флуоресцентна енергозберігаюча лампа стане вірним другом і помічником для професійних косметологів. Джерелом світла є діоди, потужністю 22 або більше Вт, в залежності від необхідних завдань.

Лампа-лупа з вапоризатором ніжно і дбайливо відпарює шкіру і дозволяє підготувати її до косметичних процедур. Цей дивовижний пристрій для роботи з клієнтами відрізняється від звичайних освітлювальних приладів наявністю потужного скла для збільшення. Це дозволяє здійснити точний і швидкий огляд важкодоступних ділянок на шкірі клієнта для визначення діагнозу або ж у разі призначення для лікування шкіри. Це особливо актуально для дерматологічного або косметичного кабінету.

Лампы с вапоризатором фото 1

Лампы с вапоризатором фото 2

Лампа-лупа з вапоризатором – очищення і відновлення

З яких комплектуючих складається лампа? Її головні складові:

  1. Металевий корпус;
  2. Міцний металевий тримач на корпусі;
  3. Кріплення у вигляді штатива на колесах з обтяжувачами;
  4. Зручна кришка на корпусі, що оберігає скло від попадання пилу;
  5. Джерело світла – флуоресцентна зберігаюча лампа з високою потужністю.

Лампа-лупа з вапоризатором від магазину LampaLupa ідеально підходить для різних цілей. Це може бути робота з невеликими предметами, косметологія, всілякі процедури, які вимагають уважності і хорошою підсвічування. Така лампа покаже найдрібніші деталі, дозволяючи здійснювати тонкі і делікатні операції. Сильне підсвічування допоможе визначити стан шкіри і виконати різні косметичні процедури.

Лампи-лупи з якісним вапоризатором у величезному асортименті

На сайті lampalupa.com.ua. Ви знайдете хороший асортимент всіляких моделей ламп, що мають вапоризатор і безліч корисних функцій. Головні переваги потужної лампи-лупи з вапоризатором від нашого магазину – це по справжньому величезна функціональність і зручність в роботі. Фахівцю перш за все необхідно знати, які чинники впливають на шкіру:

  • Температурні коливання.
  • Вікові патології покривів.

Провівши якісний детальний огляд, можна з’ясувати, яку діагностику найкраще провести і які застосовувати лікарські засоби. У цьому завжди допоможе лампа- лупа.

Лампы с вапоризатором фото 4 Лампы с вапоризатором фото 3

При здійсненні процедури розширюються пори для ретельного очищення. При чому основа такої лампи – лупи розташовується на спеціальному маневреному маніпуляторі. Тому особливо зручно приймати клієнтів з дерматологічними проблемами. Тому цей девайс необхідний для всіх процедур, він показує всі зморшки, зміни та хвороби шкіри. Яскраве світло, яке випромінюють лампи-лупи з вапоризатором, дає абсолютно природне забарвлення шкірного покриву, показує його відмінність від нормального при різних захворюваннях. Це високоточне і технологічно досконале обладнання для установки в центрі або салоні.

У нашому спеціалізованому інтернет-магазині LampaLupa Вас чекає великий асортимент різних моделей ламп. Ми пропонуємо тільки якісну та сертифіковану продукцію, що відповідає всім міжнародним стандартам. Довіряйте тільки перевіреним постачальникам медичного і косметологічного обладнання.

Модель ламп залежить тільки від ваших уподобань і необхідної функціональності. Лампа з вапоризатором дозволить фахівцеві працювати максимально ефективно, поєднуючи одночасно кілька процедур. З нею огляд шкіри і розпарювання стануть швидкою і приємною для клієнта процедурою.

Пар м'яко проникає в пори, щоб позбавити шкіру від забруднень, залишків старої косметики, сприяє виведенню шкідливих речовин з організму. Він зволожує покриви, відновлює обмінні процеси.

Меню сайта