Напольні лампи-лупи

2544

грн.
напольная лампа-лупа

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1908

грн.
основное фото

В наличии

No votes yet.
Please wait...

1825

грн.
Лампа-лупа 8064

В наличии

No votes yet.
Please wait...

2200

грн.
Лампа-лупа 8064 фото 3

В наличии

Rating: 4.0. From 1 vote. Show votes.
Please wait...

Підлогова лампа – лупа для косметологів

Підлогова лампа-лупа – зручний прилад, який необхідний кожному майстрові – косметолога в повсякденній роботі. Робота зі шкірою клієнта вимагає уважності і ретельного підходу. Тільки за допомогою універсальної косметичної лампи можна добитися необхідного наближення, яке відобразить всю структуру шкіри. Лампа допоможе розглянути найдрібніші деталі – розширені пори, комедони, все вікові зміни у вигляді зморшок. Жодна ділянка шкіри не залишиться без уваги. На сайті lampalupa.com.ua Ви можете придбати підлогову лампу, яка буде відповідати всім Вашим вимогам при роботі з клієнтом. Наші лампи стануть Вашим помічником на кожен день. Безумовно, кожен косметолог сьогодні повинен володіти цим універсальним приладом.

напольная лампа-лупа фото 1

напольная лампа-лупа фото 2

Підлогова лампа – лупа і її різновиди

Медичні лампи можуть мати безліч різновидів, вибір залежить від мети їх застосування. Модель вибирається лампи залежить тільки від Ваших переваг і необхідної функціональності Плитка лампа може відрізнятися за кількома параметрами:

  • діаметр дзеркальної лінзи;
  • збільшення в діоптріях – від 3 до 5;
  • кількість робочих годин;
  • тип механізмів кріплення;
  • колір і додаткові пристрої.

Вибираючи такий девайс, необхідно пам’ятати, для яких цілей ви хочете використовувати лампу. Для очищення і лікування шкіри необхідна лампа з потужним джерелом світла і природною забарвленням шкіри. Такі прилади дозволяють працювати навіть з самими запущеними випадками проблем у клієнтів. Очищення шкіри, манікюр і педикюр повинні відбуватися під великим збільшенням, оскільки це дуже делікатні процедури.
Шкіра клієнта не повинна постраждати від невмілих дій майстра, помилки в таких процедурах просто неприпустимі. Якісна лампа з великим збільшенням дозволяє врахувати всі побажання. Сильна підсвічування допоможе визначити стан шкіри і застосувати різні види косметичних процедур.
Лампа лупа для підлоги може мати кілька видів дзеркал. Діаметр лінзи може становити від 12,5 см, в залежності від виду лампи. Дзеркало має захисну кришку, яка охороняє його від ушкоджень, пилу і бруду. Лампа підключається до розетки, потужність споживання енергії становить 22.0 Вт. Яскраве освітлення, яке випромінюють настільні лампи-лупи, дає абсолютно природне забарвлення шкіри, показує відміну від здорової при різних захворюваннях.

лампы-лупы напольные

Великий асортимент ламп з лупою на штативі

Магазин LampaLupa пропонує величезний асортимент підлогових ламп. Лампа лупа на штативі має ряд переваг перед іншими моделями. Вона зручно кріпиться і легко переміщується по кабінету або салону. Механізм кріплення спочатку спроектований для частого переміщення. Майстер завжди може зробити регулювання лампи так, як йому зручно.
Механізм кріплення має спеціальний утяжелитель, який дозволяє приладу тримати рівновагу. Працювати з таким пристроєм – саме задоволення!
Штатив лампи металевий, тому вона не боїться падінь і пошкоджень. Він надійно захищає лампу від відколів і тріщин. У різних моделей штатив регулюється, що дозволяє вибирати висоту і кут нахилу для кожного клієнта. З нею огляд шкіри стане швидкої і необтяжливою процедурою.
У нашому інтернет магазині lampalupa.com.ua вас чекає величезний асортимент різних моделей ламп. Ми пропонуємо тільки якісні та сертифіковані лампи, які відповідають всім суворим міжнародним стандартам. Довіряйте тільки перевіреним постачальникам медичного і косметологічного обладнання.

Це високоточне і технологічно досконале обладнання для косметологічного центру або салону. Лампу можна застосовувати в медичних установах. Цей прилад розроблявся спеціально для якісної і точної роботи косметолога.

Ні, клієнт відчуває себе вільно і комфортно. Лампа не псує зір і не завдає жодної шкоди шкірних покривів. А сильне збільшення дозволяє фахівцеві бути впевненим в якості своєї роботи.

Лампа з лупою встановлюється на довгому штативі з регулюванням. За допомогою діоптрій лампа збільшує всі ділянки шкіри, на які потрапляє світло від лінзи, дозволяючи розглянути всі пори і патологічні зміни шкіри. Наближення робить роботу майстра легкою та зручною.

Меню сайта