Оплата

Ви можете здійснити оплату товару будь-яким зручним для Вас способом. Ми намагаємося зробити Ваші покупки максимально простими і зручними. Ви можете оплатити товар на карту Приват Банку, післяплатою, готівковим або безготівковим розрахунком. Вибирайте найоптимальніший для себе спосіб і швидше оформляйте своє замовлення!

ОПЛАТА НА КАРТУ ПРИВАТБАНКу

Обираючи даний спосіб, Ви можете зробити передоплату і заощадити гроші при оплаті доставки в поштовому відділенні. Перераховуючи нам гроші, Ви нічим не ризикуєте! Наш інтернет-магазин надійним і перевірений, тому нам сміливо можна довіряти.

Номер карти, на яку необхідно перерахувати кошти Вам вкаже наш менеджер при узгодженні замовлення. Оплатити товар Ви можете в онлайн-режимі за допомогою системи Приват24 або в відділенні самого банку, а ще через термінал самообслуговування ПриватБанку.

ОПЛАТА у поштовому відділенні

Цей спосіб оплати один з найпростіших і популярних. Ви платите за товар безпосередньо після отримання товару в поштовому відділенні.

ОПЛАТА готівкою

Вибираючи готівковий спосіб оплати, ви оплачуєте товар в магазині або при доставці додому кур’єром.

БЕЗготівковий розрахунок

Оплатити товар можна безготівковим способом.

Увага:

Якщо у Вас з’явилися додаткові питання щодо оплати товару, придбаного в нашому інтернет-магазині, то прямо зараз можете зв’язатися з нашими продавцями-консультантами, і вони завжди готові відповісти на всі ваші запитання.

 

Меню сайта